ÜRÜNLERİMİZ /BETON VİBRATÖRLERİ / KMS-100 Omuz Tipi Vibratörler

KMS-100 Omuz Tipi Vibratörler

beton vibratör

MODEL

KMS-100

Motor Gücü

3 HP

Hız

18000 RPM

Ağırlık

7 KG

Motor Ağız Girişi

Pasolu - Altıgen 

Hortum Boyu

5 Metre 

Şişe Ölçüsü

38mm / 45mm 

Paket Ölçüsü

32*20*28

beton vibratör
izmir-beton-vibratoru
beton vibratör
beton-vibrator-hortumu
beton-sıkıstirma-vibratoru
beton-vibrator -modelleri
beton vibratorleri
izmir-beton-vibratorleri

Beton Vibratörler, havanın betondan yukarı ve dışarı sıçramasına izin vererek çalışırlar, bu nedenle uç, havanın yukarı doğru hareket etmesinden daha hızlı çekilmemelidir, saniyede yaklaşık 3 inç. Duvar birden fazla asansöre dökülürse, beton vibratör ucu bir önceki tabakaya 3 ila 6 oranında nüfuz edecek kadar derine inmelidir. Beton Vibratör şişesi  ucu, ne kadar donatı yüklendiğine bağlı olarak farklı yarıçaplarda mevcuttur.

 

Beton Vibratörler nelerdir?

Beton  vibratörler belirli noktalarda doğrudan kalıplara bağlanır. Bu noktaların konumu betonun kalınlığını ve noktaların beton kütlesine göre nerede konumlandırılacağını dikkate alacaktır. Bu tip beton sıkıştırma vibratör, kalıp ve beton üzerinde doğrudan titreşim etkisine sahip olacak ve bunu yaparak normalde diğer model beton vibratörlerden daha fazla güç tüketeceklerdir.

Elektrikli beton vibratör normalde betonu kalıptan 18 inç yarıçapta birleştirir. Bu beton vibratörler, döküm tekneleri ve daldırma beton vibratörleri kullanılamadığı ve belirli yerlere yeteri kadar güçlü veya sağlam olması gereken tesislerde bulunabilir, böylece tüm kalıpları bir kerede taşıyabilirler. Kolonların veya ağır inşaat demirlerinin iç kafanın karışmasıyla sonuçlanabileceği durumlarda dış titreşim tercih edilir.

Sistemedya tarafından geliştirilmiştir.