ÜRÜNLERİMİZ /BETON VİBRATÖRLERİ / KMS-250 Omuz Tipi Vibratörler

KMS-250 Omuz Tipi Vibratörler

beton vibratör

 

MODEL

KMS-250

Motor Gücü

220 VOLT - 3 HP

Hız

18000 RPM

Ağırlık

8 KG

Motor Ağız Girişi

Pimli - Kare

Hortum Boyu

5 Metre

Şişe Ölçüsü

38mm / 45mm 

Paket Ölçüsü

43*18*26

beton vibratör
izmir-beton-vibratoru
beton vibratör
beton-vibrator-hortumu
beton-sıkıstirma-vibratoru
beton-vibrator -modelleri
beton vibratorleri
izmir-beton-vibratorleri
beton-vibrator -modelleri
ankara-beton-vibratoru

Beton dökerken en önemli adımlardan biri, betonun sağlamlaştırılması veya titreşimi.

Beton vibratörler, uygun şekilde kullanılırsa, betonun sağlamlaştırılmasına yardımcı olacak ve beton kütlesindeki hava ceplerinin miktarını azaltacaktır. Uygulamaya ve betonun yerleştirildiği yere bağlı olarak elektrikli beton vibratörler veya

beton sıkıştırma vibratörü kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, beton vibratörü almadan önce dikkat etmeniz gereken çok önemli faktörler vardır: frekans, güç ve boyut.

Normalde, bir beton vibratör, bunun için çok kullanımınız olabileceğini bilerek ve çok uzun bir süre kullanılabilecek şekilde bilerek edinilecektir. Beton sıkıştırma vibratörü beton kütlesinin merkez bölümünü beton sıkıştırma etmek için kullanılırken merkeze ulaşmak için elektrikli beton vibratörler kullanılacaktır.

Beton sıkışması için beton boşluklara beton vibratörleri uygulanır. Hazır beton dökülürken, inşaat demiri ile zayıf bağlantı olmamalıdır. Aşırı beton vibratör titreşimi durumlarda, yanlış pekiştirme duvarların yapısal bütünlüğünü etkileyebilir. Öte yandan, aşırı titreşim kabarmış duvarlar ve darbeler oluşturabilir.

Elektrikli beton Vibratörü: En Yaygın kullanılan beton sıkıştırma makinalarıdır.

Bu en yaygın kullanılan beton vibratör’dür. İçinde elektrikli bir titreşimli elemana sahip çelik kapalı ve yuvarlak bir uçtan oluşur. Uç, esnek bir hortum aracılığıyla bir elektrik motoruna bağlanır. En iyi sonuçlara sahip olmak için, borunun çapı takviye çubukları arasına yerleştirilebilmesi için yeterince küçük olmalıdır.

Vibratörün 24 inçlik aralıklarla veya borunun çapının 8 katı aralıklarla betona yerleştirilmesi tavsiye edilir. Bu beton vibratör kullanıldığında, ekleme süresi 30 saniye ila 2 dakika arasında değişecektir. Beton asla 24 inçten daha kalın tabakalara dökülmeyecektir.

Beton vibratör, beton  içine dikey olarak sokulmalı ve daha sonra yavaşça çekilmelidir.

Sistemedya tarafından geliştirilmiştir.